Reference

Cukrárna Myšák

O realizaci:
U legendární cukrárny Myšák chtěl investor zachovat tradici a zároveň zákazníkům co nejvíce přiblížit samotnou výrobu luxusních zákusků včetně přípravy kávy. To se povedlo a vznikl tak unikátní prostor. Vitríny a nerezový nábytek byl vyroben na míru. Mycí stroje mají unikátní změkčení vody osmózou.

Délka realizace: 8 týdnů

Domov důchodců Almed

O realizaci:
Investor si přál do náročného provozu kvalitní a moderní technologii s důrazem na ekonomiku provozu. S technologií německé společnosti Ascobloc, se nám podařilo jeho požadavky předčít. Nerezový nábytek vyroben na míru a chladící zařízení je od výrobce Liebherr.

Délka realizace: 6 - 8 týdnů

El Sador

O realizaci:
Vnikla myšlenka otevřít typickou latinskoamerickou restauraci, která bude nabízet vynikající hovězí steaky, čerstvé ryby, plody moře a mnoho jiných dobrot. V kuchyni musely být zastoupené různé druhy tepelných úprav s důrazem na kvalitu a maximální využití prostoru. Na výsledek se můžete podívat na přiložených fotografiích.

Délka realizace: 8 týdnů

Salad Point

O realizaci:
Investor přišel s požadavkem nabídnout zákazníkům míchané saláty různých druhů, barev a chutí, kde si jejich složení zvolí sám zákazník. Vybavení se skládá z několika vitrín, chladících stolů a van. Nosnou část tvoří zařízení řady GASTRO-LINE, která nabízí chladící + ohřevné + neutrální + cukrárenské komponenty ve stejném designu.

Délka realizace: 8 týdnů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení